097-689-18-71

    Насіння льну

     Вирощування льону на сьогоднішній день може вельми нерентабельною справою, оскільки поточні витрати при посіві, зможуть повернутися нескоро. Для отримання готового льняного насіння потрібно використовувати відповідні сорти. Підбір правильного сорту забезпечить найбільшу врожайність при незмінних посівних витратах. Хорошою врожайністю можна вважати 1,8-2,5т з гектара. Олійні сорти льону абсолютно невибагливі до температури, для проростання достатньо всього 2-4 градуси тепла, і звичайно на протязі всього літа, бажано мінімальна кількість опадів і побільше сонячних променів. Важливим фактором врожайності є сівозміна, не можна садити лляні культури після соняшнику, кукурудзи, капусти, а також після самого льону. Ідеальним рішенням буде чергувати з посівом озимої і ярої пшениці, картоплі або баштанних культур. Важливість розуміння всього процесу посадки в цілому зможе дати бажаний результат в майбутньому.

     Льняне насіння – це потужний сорбент для організму людини, що володіє ефектом на рівні активованого вугілля. Існує багато тверджень про корисність і шкідливість такого насіння, але залишається незмінним їх використання в медицині та кулінарії. Є багато способів лікування з їх участю. Основними фармакологічними властивостями є обволікання і протизапальна дія для шлунково-кишкового тракту. Ступінь дозрівання насіння безпосередньо впливає на ці властивості. Повністю зрілі насіння мають підвищений особливість огортання слизом, яка так необхідна при лікуванні гастриту та інших шлунково-кишкових захворювань.

     Льон-довгунець – це одна з найважливіших різновидів льону для одержання лляного волокна. Переробивши його, ми отримуємо ідеальний матеріал для утеплення та декору. Існує багато технічних лляних матеріалів які використовуються на будівництві. Льняна будівельна пакля є незамінним утеплювачем для дерев’яних будинків. Лляні канати здавна використовувалися для різних господарських потреб. У стеблах цього сорту льону міститься до 33% волокна, яке в два рази міцніше бавовни і в три рази міцніше вовняного волокна. Насіння льону-довгунця містить великий відсоток білка (до 35%), що робить його ідеальною рослиною для різних потреб людини.

З питань правильного підбору та придбання звертайтеся за тел 097-689-18-71