097-689-18-71

Неткане льняне полотно

     Неткане лляне полотно – це екологічно чистий утеплювач, який використовується для складання дерев’яного будинку. До його складу входять тільки волокна льону, скріплені виключно механічним способом. Також буває термічний і комбінований спосіб поєднання. Особливістю такого полотна є можливість використання при складанні зрубу, для забезпечення теплоізоляції стін. Сировиною для виробництва такого полотна можуть бути не тільки лляні волокна, але й джутові. Оптимальне співвідношення цих волокон забезпечує найкращі термоізоляційні властивості.

     Наша компанія виробляє високоякісне неткане лляне полотно для зрубу, у вигляді спеціально нарізаних смужок, які мають правильну ширину в залежності від існуючих колод. Такий міжвінцевій утеплювач для дерев’яного будинку забезпечує надійну термоізоляцію всієї будови. Головне завдання: зберегти тепло взимку і прохолоду влітку. Використання натурального утеплювача для лазні або сауни дозволяє не турбуватися про можливі алергічні реакції, оскільки даний матеріал повністю натуральний, як і сама дерев’яна будівля.

     Плануючи будівництво свого житла, не слід повністю довіряти підбір матеріалів виконробу або іншим робітникам. Краще витратити кілька годин свого часу і самому трохи розібратися у всіх виникаючих нюансах. Контроль якості матеріалів і фінансових витрат принесе позитивний результат в майбутньому. На особливу увагу заслуговує підбір самих колод. Свіже пиляну деревину в майбутньому може повести і викрутити, так сильно, що дверні та віконні прорізи виявляться непридатними для використання. Оскільки у кривій отвір неможливо встановити двері або вікно. Суха не потріскана деревина вартує дорожче, але проблем з нею в процесі експлуатації виникати не повинно. Після складання зрубу необхідно здійснити кілька етапів конопатки виникаючих щілин, через які всередину будинку можуть проникати різні комахи і небажана прохолода в зимовий період року. Спеціальна будівельна пакля для дерев’яного будинку забезпечує надійну герметизацію всього житлового приміщення.

З питань правильного підбору натурального матеріалу для утеплення звертайтеся за тел 097-689-18-71